Hakkımızda

Marmaris Çilingir Kimdir?

Firmamız 1998 yılından bu yana siz değerli müşterilerimiz için çilingircilik, anahtar ve oto anahtar sektörlerinde kaliteli  hizmet vermek için bu yola çıkmıştır. Verdiğimiz tüm hizmetlerde öncelikle sizlerin memnuniyeti göz önünde tutulmaktadır. Her zaman yenilikçi ve uzman kadromuzla sizlerin yanında olmaktan gurur duyuyoruz.

Firmamız her türlü ev, oto çelik kapı, oto anahtar, çelik kasa anahtarları, tüm kilit sistemleri, emniyet anahtarları, elektronik anahtar ve daha bir çok çilingir hizmetlerini siz değerli müşterilerimiz için kaliteli bir şekilde sizlere sunuyor. Anahtarınız kapının arkasında mı kaldı, kilidiniz mi bozuldu, kendi anahtarınız mı açmıyor yoksa anahtarınızı mı kaybettiniz. Üzülmenize gerek yok. Marmaris Çilingir olarak her zaman yanınızdayız.

Hizmet verdiğimiz tüm yerlerde 10 müşteriden 9’u bizi tercih ediyor. Bugüne kadar tüm müşterilerimize Yüzde Yüz memnuniyet sağladık. Bunun yanında en hızlı şekilde sizlerin isteklerine yanıt veriyoruz. Bizden mamnun kalmadığınız taktirde ücretinizi iade ediyoruz. Çünkü bizler için çok değerlisiniz. Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

“Serkan Aygül” Marmaris Çilingir